Pozvánka 9. ročník športových hier

POZVÁNKA NA 9. ROČNÍK ŠPORTOVÝCH  HIER

OO JDS Žilina -  15. júna 2017

 

                                             

Seniori - členovia JDS poďte športovať

OO   J D S Žilina v spolupráci  so ZO JDS v Žiline  organizujú 9. ročník  Športových hier  Jednoty dôchodcov na Slovensku.

Podujatie sa koná s finančnou  podporou Žilinského samosprávneho kraja.

Športové hry sa uskutočnia  dňa 15. 6. 2017 /štvrtok/  o 9.00 hod. za každého počasia už tradične  v športovom areáli  Základnej školy na ul. Martinskej  v Žiline na sídlisku Vlčince.

     Športové  disciplíny  pre ženy  a mužov sú rozdelené podľa vekových kategórií  a disciplín. Súťažiť sa bude  v behoch,  vrh guľou,  hody športovým granátom,  ženy valčekom,  streľby zo vzduchovky,  stolný tenis,  šach a petang.                                                                                                                                                                                                                 Podmienkou je prihlásiť sa do súťaže do 9.6. 2017  telefonicky  72 34091, 0905 861 571, alebo  53 00932,   0911 642 214. Členovia ZO JDS Žilina sa môžu prihlasovať  aj v kanceláriach ZO JDS Žilina.  Taktiež podmienkou je zaplatený  ročný členský  príspevok v príslušnej ZO JDS.

       Všetci seniori,  členovia JDS Ste vítaní.

 

 

Alžbeta Vítová                                                                   Ing.Eva Beráková

Predsedníčka ZO JDS Žilina                                         predseda   OO JDS Žilina