Pozvánka študovať U3V

Pozvánka na štúdium U3V v Žiline
Ak máte chuť vzdelávať sa a rozširovať si svoje vedomosti, máte možnosť prihlásiť sa na štúdium Univerzity tretieho veku v Žiline.
Študijná ponuka pre akademický rok 2017/2018 je zverejnená na webovej stránke univerzity. Viac informácií získate kliknutím na tento odkaz

 

Dovoľujeme si dať do Vašej pozornosti študijnú ponuku pre akademický rok 2017/2018, ktorá je od dnešného dňa zverejnená na našej web stránke v časti Ponuka štúdia (https://www.ucv.uniza.sk/ucv/?ur1=5&ur2=169&ur3=0). Študijná ponuka je určená všetkým, ktorí chcú aj v ďalšom roku navštevovať našu Univerzitu tretieho veku a chcú sa naučiť niečo nové. Môžete ju pokojne sprostredkovať aj Vašim priateľom a známym.

 

V prípade, že Vás v ponuke zaujme niektorý zo študijných programov alebo modulov, prečítajte si prosím pozorne všetky informácie, ktoré sú pri ňom uvedené. Pokiaľ máte k danému programu alebo modulu otázky, neváhajte kontaktovať koordinátorku, ktorej meno a kontakt nájdete v popise.

Prihlasovanie začne 3. apríla o 8:00 hod. Tento termín platí pre osobné prihlasovanie aj pre elektronické prihlášky. Pred týmto termínom nebude sprístupnená elektronická prihláška, ani nebude možný predbežný zápis do poradia. Ďakujeme za pochopenie.

Pridávame informáciu pre študentov, ktorí v súčasnosti navštevujú 1. ročník – do druhého ročníka sa nemusíte prihlasovať. Automaticky s Vami počítame aj v ďalšom štúdiu, pokiaľ Vám to povinnosti budú dovoľovať. Podrobnejšie informácie o postupe do ďalšieho ročníka dostanete od Vašej koordinátorky.

Veríme, že v prípade záujmu si z našej ponuky vyberiete.

 

Tešíme sa na Vás v kancelárii U3V.