Výlet do Vysokých Tatier s návštevou Tatranského ľadového dómu

23.01.2017 19:59

ZO JDS Žilina Vás pozýva  na vlakový  výlet do Vysokých Tatier s návštevou Tatranského ľadového dómu na Hrebienku, ktorý sa uskutoční  dňa                15. februára 2017 (v stredu).   Vstup do ľadového dómu je bezplatný.

V Starom Smokovci môžeme tiež navštíviť zrkadlové bludisko  TRICKLANDIA kde zažijete pocit z optickej ilúzie, priamej účasti premietaného deja.  Vstupné 6,-€.

Odchod zo Žiliny vlakom o 6:45 h. rýchlikom 767 Cassovia. Zraz účastníkov vo vestibule železničnej stanice Žilina o 6:30 h. Zo Starého Smokovca na Hrebienok pôjdeme zubačkou. Cena spiatočného lístka na Hrebienok a späť pre dôchodcov je  8,00 €. Odchod z Popradu do Žiliny  o 15:25 hod.  R 610 NOVOFRUKT, alebo

17:25 hod. R 612 RUŽÍN.

 

Stravu si zabezpečuje každý účastník sám. Nezabudnite si so sebou vziať občiansky preukaz, preukaz poistenca ZP, potrebné lieky, vhodné teplé oblečenie a obuv. Cestovné lístky a miestenky doporučujeme si zabezpečiť aj 3 dni vopred. Kto máte záujem vidieť unikátne sochy z ľadu, tak prídite. Tešíme sa na prežité príjemné chvíle s Vami v Tatranskej prírode .

 

                                                                                                                                  Alžbeta Vítová

                                                                                                                          Predsedníčka ZO JDS Žilina